Viltis gyventi neužgeso

Man 35 metai. Kai buvau visai dar mažas vaikas, prasidėjo mano sunkios ligos istorija, kuri siaubingai pakeitė visą mano gyvenimą.

Artritas – lyg žaibas iš giedro dangaus

„Mano ligos istorija nėra įprasta, – sako sąnarių ligomis sergančių žmonių Klaipėdos miesto bendrijos „Artritas“ pirmininkė Sigita Kurmelienė. – Paprastai sąnarių skausmai atsiranda palaipsniui ir stiprėja su amžiumi. Man liga smogė staiga, iš peties ir pačiu netinkamiausiu metu.“  

Kiekviena diena man – dovana

Sulaukus 35-erių gyvenimas apvirto aukštyn kojomis. Sunku net ir įsivaizduoti, ką gali „viena bacila“. Neeiline savo gyvenimo istorija dalijasi Vilius Vaikšnoras, Alytaus klubo „Artritas“ narys.

Didžiulį sąnarių skausmą kartu įveikti lengviau

Ilgus metus medicinos punkto vedėja dirbusi kaunietė Aldona Palionienė netruko pati sužinoti, ką reiškia kęsti didžiulius sąnarių skausmus. Prieš daugiau nei 20 metų artritas pažeidė pirmojo, o vėliau ir antrojo jos klubo sąnarį. Visa tai išgyvenusi moteris šiandien turi ką pasakyti ir patarti panašaus likimo ištiktiems žmonėms– jau 14 metų A. Palionienė yra Kauno žmonių, sergančių artritu, bendrijos pirmininkė.

Sugrąžintas gyvenimo džiaugsmas

Noriu papasakoti apie savo kasdienį gyvenimą. Jau dešimt metų sergu reumatoidiniu artritu.